Prsteny-piercing.cz

Provozovatel: Petr Soukup, IČ: 71494537
Poštovní adresa: Petr Soukup, Karla Majera 374, 252 31 Všenory
Kontaktní údaje: info@prsteny-piercing.cz, +420 777 807 903

Jak objednávat?

Šperky můžete nakupovat pomocí objednávkového formuláře u jednotlivých šperků. Nebo můžete využít e-mailu info@prsteny-piercing.cz (např. pro hromadnou objednávku). Po obdržení objednávky Vám neprodleně zašleme na Váš e-mail potvrzení a informaci o datu expedice šperků.

Expedice šperků a poštovné

Pokud máme objednané šperky skladem expedujeme ve stejný den objednání. Doba doručení Českou poštou je cca 1-3 dny pracovní dny.

Šperky posíláme většinou na dobírku (pouze 69,- Kč), tzn. že hradíte částku v hotovosti přímo při předání balíčku. Další možností je zaplatit šperky převodem na náš účet, v tomto případě budou šperky vyexpedovány následující pracovní den od připsání částky na náš účet. Veškeré potřebné údaje pro převod Vám budou zaslány na Váš e-mail. Poštovné při platbě převodem na účet činí 29 Kč (tzn. ušetříte částku za dobírku). U objednávek šperků nad 1299 Kč je poštovné ZDARMA.

Ceny šperků a dodací podmínky

Ceny šperků jsou koncové. Šperky zasíláme Českou poštou, formou cenného psaní, případně obchodního balíčku. Česká pošta většinou dodá zboží druhý den od podání zásilky a pokud nejste zastiženi na adrese, uloží zásilku na Vaší poště. Tam je zásilka uložena po dobu 15 dnů.

Ochrana osobních dat

Jako zákazník uvádíte do objednávky osobní údaje, tyto Vaše osobní data jsou přísně důvěrná a nebudou nikdy poskytnuta jinému subjektu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Záruka

Na zboží je standardní záruka v délce 2 let od doby dodání zboží.

Reklamace zboží

Pokud jste zvolili nesprávnou velikost prstenu a je šperk nepoškozený a nepoužívaný, neváhejte nás kontaktovat (e-mailem) obvykle Vám zboží vyměníme za jiný model nebo správnou velikost. Zašlete prosím včetně dodacího listu a požadované velikosti. Manipulační poplatek účtujeme 50 Kč nebo dohodou.

Při doručení zásilky doporučujeme zboží zkontrolovat, zda nevykazuje vady způsobené přepravou. Pokud ano, má kupující právo zboží nepřevzít a sepsat s přepravcem zápis o škodě.

Odstoupení od smlouvy

Plně v souladu se zákonem č. 367/2000 Sb., při vrácení zboží Vám vrátíme peníze nejpozději do 30 dnů (většinou provádíme neprodleně) nebo vyměníme za jiné zboží dle Vašeho přání.

Podmínky pro vracení zboží

Dle § 53 odst. 7 občanského zákoníku je možné odstoupit od smlouvy bez uvedení důvodu a bez jakýchkoli sankcí do 14 dnů od převzetí zboží. Zboží musí být kompletní, nepoužívané a nepoškozené (včetně krabičky) a s dokladem o koupi. Prosíme o informování předem e-mailem, abychom snadněji dohledali.

Zboží zasílejte na poštovní adresu: Petr Soukup, Karla Majera 374, 252 31 Všenory

Zboží prosím posílejte doporučeně (nikoliv na dobírku) a doporučujeme dostatečně pojistit proti poškození či odcizení.

Děkujeme za Váš nákup a zájem o šperky z chirurgické oceli.
Tým Prsteny-Piercing.cz