Náhrdelníky

Náhrdelníky podobně jako přívěsky Morellato ozdobí krk každé ženy. Luxusní vzhled a kvalitní provedení šperku Vám udělá radost pouhým pohledem na něj. Pro správný dárek nesmí chybět luxusní krabička Morellato. Poštovné neúčtujeme.

Náhrdelníky
Náhrdelníky Morellato

Korálky.cz

Koralky.czFirma Korálky.cz se zabývá prodejem širokého sortimentu korálků a potřeb pro korálkování a výrobu bižuterie. Exkluzivně nabízí časopis Bead and button a TOHO-beads. Nabízí korálky skleněné, dřevěné, plastové, kovové, mačkané, broušené, voskové, rokajl, vinuté perle. Dále pro výrobu bižuterní komponenty a kovodíly, řetízky, drátky, návlekový materiál, drátovací podložky, tkací rám, kožené řemínky, ketlovací kleště, Nymo, flitry, stříbro. Provozuje online e-shop i síť obchodů.

Bižutka.net

Bižutka.net je elektronický obchod s bižuterií - náušnice, náhrdelníky, náramky, soupravy a do budoucna i přívěsky na mobil či klíče a luxusnější bižuterie z vinutého skla, všechna bižuterie zde nabízená je původního návrhu a vyráběná v omezeném množství, aby byla zaručena jediněčnost Vašeho šperku.

Krásné šperky

Naleznete zde ručně vyráběné šperky a bižuterii, které svou originalitou vhodně doplní Vaše oblečení a podtrhne Váš půvab. Krásné šperky a ženy vždy patřily k sobě. V krásných věcech se ženy cítí nádherně a vyjímečně. Každá se touží ozdobit jedinečným šperkem, aby se také tak cítila.Takový dárek potěší ženu každého věku.Nastává letní počasí a každá žena ráda ozdobí svůj výstřih krásným šperkem či bižuterií.

iŠperky.sk - Vaše internetové klenotníctvo

Dovoľujeme si vám v našom e-shope online ponúknuť široký sortiment šperkov z chirugickej ocele a striebra za prijatelné ceny, zejména doporučujeme krásné Swarovski Elements. Dúfame, že sa vám náš internetový obchod bude páčit a že si vyberiete šperky, ktorými potešíte nielen seba, ale aj svojich blízkych. Šperkov predsa nikdy nie je dosť ;)