Šperky s krystaly Swarovski Elements

poštovné při platbě na účet 29 kč, expresní dodání Certifikát ke šperku s krystaly Swarovski Elements

Péče o šperky s krystaly Swarovski Elements. Pro maximální životnost a kvalitu Vámi zakoupeného šperku, prosím dodržujte níže uvedené záruční podmínky, které mají vliv na případnou reklamaci šperku u výrobce. Šperk s krystaly Swarovski Elements nesmí přijít do styku s těmito látkami: slaná voda, chlór, parfémy, deodoranty, krémy, masti, mýdlo. Šperky s krystaly Swarovski Elements lze čistit čistícím hadříkem na stříbro (nikoliv ultrazvukem). Záruka se vztahuje na znatelné výrobní vady. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení, oxidaci, vypadnutí kamenu, nevhodné zacházení nebo mechanické poškození (deformace, ohnutí, ulomení, rozbití, přetržení).

  • Jsou vyrobeny z chirurgické oceli 316L.
  • Mají unikátní design.
  • Hypoalergenní vlastnosti.
  • Příznivou cenu.

Crystal Components Swarovski Elements

Takto označené šperky obsahují křišťál (různého tvaru vybroušení) vyrobený v dílně Swarovski patentovanou technologií. Samotný design šperku je dílem jiného návrháře či výrobce. Z dílny Swarovski pochází pouze opracovaný křišťál.
--- Prsteny s krystaly Swarovski Elements, Naušnice s krystaly Swarovski Elements

Crystallized Swarovski Elements

Takto označené šperky mají křišťály z dílny Swarovski, ale ostatní části šperků pocházejí od jiných návrhářů. Celkový design Swarovski šperků je pak schválený a autorizovaný touto dílnou.
--- Piercing s krystaly Swarovski Elements

Prsteny

Na krásné ruce ženy nesmí chybět prsten, který její ruku a úsměv rozzáří. Nejen pro denní nošení, ale také do společnosti se prsten s krystaly Swarovski Elements zaručeně hodí. Vyzkoušejte na vlastní kůži.

Prsteny
Prsteny s krystaly Swarovski Elements

Naušnice

Naušnice s krystaly Swarovski Elements jsou populární díky originálním odleskům malých křišťálů. Šperky s krystaly Swarovski Elements si s jinými šperky zaručeně nesplete.

Naušnice
Naušnice s krystaly Swarovski Elements

Piercing

Nejpopulárnější piercing v naší nabídce, nejen pro vznešené chvíle, je piercing s krystaly Swarovski Elements. V kombinaci s kvalitní chirurgickou ocelí je také šperkem zcela bezpečným, protože při jeho nošení nevznikají žádné alergické reakce (hypoalergenní).

Piercing
Piercing s krystaly Swarovski Elements